Ders Çalışma Alışkanlığı Ders Çalışma Alışkanlığı

  • 0212 670 34 55

Ders Çalışma Alışkanlığı

Bu Telkin CD’miz “Hipno Dinamik Telkin” sistemiyle hazırlanmıştır.
Bilinçaltımız sonsuz bir deryadır. Doğumdan itibaren 5 algısı ile durmaksızın veri tabanımız olan bilinçaltına bir sürü bilgiyi depolarız. Zihin ise gelen sinyaller doğrultusunda yargılar, tartar, ölçer ve uygular. Hipno dinamik çalışmaları işte bilinçaltına atılan çeşitli sıkıntılara yol açan bu uyarıların tekrar tekrar yapılan telkinlerle yapısının zayıflatılmasıdır.
Hipno Dinamik Telkin CDler rahatlamanız ve sorunlarınıza daha derinden farkındalık yaratıp bilinçaltımızdaki sıkıntının azalmasını ve tamamen ortadan kalkmasını hedefler.
Telkin CDmiz gevşeme, rahatlama, farkında olma ve hedef belirleme şeklinde dört adımda çalışır. Bu CDyi dinlemek sizi rahatlatır. Daha düzgün düşünmenizi sağlar. Olaylara farkındalığınızı artırır.
Telkin CDleri düzenli olarak 3 hafta boyunca dinlenmelidir. Bu sürenin sonunda sorununuzun azaldığını, özgüveninizin arttığını ve rahatladığınızı hissetmeye başlayacaksınız. Ara vermeden devam ettiğinizde sorununuzdan tamamen kurtulduğunuzu göreceksiniz.
Lütfen deneyimlerinizi bizlerle paylaşın.
Teşekkür ediyoruz, güzel haberlerinizi bekliyoruz.


Ürün Özellikleri
Yaşamın en güzel şekli ve hali korkulara veda ettiğimizde başlıyor. Bazen neyin bize tedirginlik hissettirdiğini bilmeden huzursuz yaşıyoruz. Aslında korkacak bir şey yok.
Çünkü korku ve kaygılarımız bilinçaltımızın bize yönlendirdiği mesajlar. Önemli olan bu mesajların farkında olmak ve bu kalıpları temizlemektir.
İşte hayatımızdaki sorunlar, problemler, korkular ve kaygılar bizi içimizdeki başarıları ortaya çıkarmamız konusunda engelleyen bir duygu sadece.
Gelin birlikte bilinçaltımıza güzel mesajlar gönderelim ve bizi strese boğan kalıplarımızın gitmesine izin verelim. Böylelikle hayatımız çok daha güzel olacak.

*

Notlar:
Telkin mp3 formatında mail adresinize gönderilmektedir.
Telkinlerin hazırlanması ve yararları hakkında bilgi almak için lütfen şöyleşimizi okuyunuz!
Telkinler asla tedavi edici bir sağlık ürünü değildir. Kendinizi iyi hissetmeniz ve bilinçaltınızdaki eski olumsuz telkinlerden kurtulmanız için size yardımcı ürünlerdir. Bilinçsiz kullanmayınız!
#TC17

Yorumlar

    Kötü           İyi
Etiketler: Ders Çalışma Alışkanlığı, Telkin Cd, Sisimo