Stresle Başa Çıkma Stresle Başa Çıkma

  • 0212 670 34 55

Stresle Başa Çıkma

Stres sizi değil, siz stresi yönetin ve hafifleyin!
 İyi bir uykudan sonra bile, kendinizi yorgun hissediyor musunuz?
 Hayatınızdaki her şey kötü gidiyormuş gibi duygulara kapılıyor musunuz?
 Çoğunlukla kendinizi sinirli hissediyor musunuz?
 Sık sık hayal kırıklığı yaşıyor musunuz?
 Yapılacaklar listenizi hazırlamak her geçen gün daha da zorlaşıyor mu?
 Başınıza gelenler için sürekli kendiniz dışında suçlayacak birini mi arıyorsunuz?
Bu şikâyetler sizde de varsa, siz stresle başa çıkamıyorsunuz demektir. Stresi tamamen yok etmek mümkün değildir. Çünkü insanız ve hayatımızı devam ettirebilmek için strese de ihtiyacımız var. Herhangi bir tehlike anında kendinizi korumanız gerekir; yırtıcı bir aslan size doğru koşuyorsa, relax kalmanın bir anlamı yok… Bu nedenle stres bir düşman değil, yönetildiğinde adeta bir dost bile olabilir. Ancak stres yönetimini iyi bilmek gerekiyor. Şaha kalkmış bir atı, terbiyecisi nasıl sakinleştiriyorsa, siz de kendi stresinizi terbiye edebilir ve yukarıda saydığımız şikâyetlerden kurtulabilirsiniz...


Ürün Özellikleri
Sisimo Gelişim Akademisi’nin uzman kadrosuyla hazırladığı “Stresle Başa Çıkma” hipno-dinamik telkin CD’sini kullanmaya başladıktan sonra düşüncelerinizi kategorize ederek, beyninizi kemiren olumsuz ve zararlı düşünceleri silip atacaksınız. Olumsuz bir durumla karşılaştığınızda isyan etmek yerine, içinizden derin nefes alıp, bu olayı nasıl fırsata çevireceğinizi düşüneceksiniz Her güne yeni bir heyecan ile başlayacaksınız, geçmişten pişmanlık duymayıp, anın keyfini çıkaracaksınız.

*

Notlar:
Telkin mp3 formatında mail adresinize gönderilmektedir.
Telkinlerin hazırlanması ve yararları hakkında bilgi almak için lütfen şöyleşimizi okuyunuz!
Telkinler asla tedavi edici bir sağlık ürünü değildir. Kendinizi iyi hissetmeniz ve bilinçaltınızdaki eski olumsuz telkinlerden kurtulmanız için size yardımcı ürünlerdir. Bilinçsiz kullanmayınız!
#TC13

Yorumlar

    Kötü           İyi
Etiketler: Stresle Başa Çıkma, Telkin Cd, Sisimo