Uykusuzluk Problemi Uykusuzluk Problemi

  • 0212 670 34 55

Uykusuzluk Problemi

Mışıl mışıl uyuma zamanı…
Yetişkin bir insan için günde 6-8 saat uykunun yeterli olduğunu söylüyor uzmanlar… Siz bu kadar bile uyuyamıyor musunuz? Akşamları kendinizi yorgun argın bir şekilde yatağa atsanız bile, sabahın erken saatlerine kadar, yastıkla, yorganla boğuşarak bir türlü derin bir uykuya geçiş yapamıyor musunuz? Gerçekten bazı insanlarda çok ciddi bir uyku problemi vardır ve ne kadar yorgun olursa olsunlar, hemen uyuyamazlar. Yatağa uzandıkları zaman, yorgun bile olsalar, akıllarına bin bir çeşit düşünceler gelir… Ama artık bunun bir çaresi var: Sisimo Gelişim Akademisi’nin uzman kadrosuyla hazırladığı “Uykusuz Kalmaya Son Verme” hipno-dinamik telkin CD’si ile mışıl mışıl uykular uyumanızın yolu açılıyor.
Gün içerisinde yaşanan gerilimli ve yorucu saatler, akşam yatağa uzanıldığında kafamızda defalarca canlanıp dururlar. Beynimiz bu aktiviteyi gerçek gibi algılar. Heyecanlanır, bu stres de kan damarlarını daraltır. Ondan sonra uykuya dalınması oldukça güçleşir.


Ürün Özellikleri
Eğer siz de aşağıdaki belirtileri yaşıyorsanız, “Uykusuz Kalmaya Son Verme” hipno-dinamik telkin CD’sini en kısa zamanda temin ederek, istediğiniz gibi uyuma nimetine kavuşabilirsiniz.
 Bellek ve konsantrasyon sorunları
• İşte verimsizlik
 Sinirlilik
• Uykulu olma
 Sabah baş ağrıları
 Kötü moral
 Sakarlık
Telkin Cd’lerini dinlemeye başladığınız andan itibaren, bilinçaltınız, tüm bu olumsuz belirtilerin kökeninde yatanları bir bir çözmek üzere harekete geçecektir. Hayat çok güzel ve bilinçaltımız sonsuz bir derya... İşte, Sisimo Gelişim Akademisi’nin uzman kadrosuyla hazırladığı “Uykusuz Kalmaya Son Verme” hipno-dinamik telkin CD’sini kullanmaya başladıktan sonra, mışıl mışıl uykulara kavuşmanız ulaşılmaz bir şey olmayacak. Telkin CD’leri ile hayatın içinde olmaya ne dersiniz?

*

Notlar:
Telkin mp3 formatında mail adresinize gönderilmektedir.
Telkinlerin hazırlanması ve yararları hakkında bilgi almak için lütfen şöyleşimizi okuyunuz!
Telkinler asla tedavi edici bir sağlık ürünü değildir. Kendinizi iyi hissetmeniz ve bilinçaltınızdaki eski olumsuz telkinlerden kurtulmanız için size yardımcı ürünlerdir. Bilinçsiz kullanmayınız!
#TC12

Yorumlar

    Kötü           İyi
Etiketler: Uykusuzluk Problemi, Telkin Cd, Sisimo