Toplum Önünde Konuşma Toplum Önünde Konuşma

  • 0212 670 34 55

Toplum Önünde Konuşma

İçinizdeki hatibi ortaya çıkarın!
İnsanların karşısına çıkıp, bir şeyler söylerken korkuyor musunuz? Yüzünüz mü kızarıyor, söyleyeceklerini unutup heyecandan nefesiniz mi tıkanıyor? Söylediklerinizi beğenmeyecekler ya da gülecekler diye çekiniyor musunuz?
Korkular insanı mahveder, hayat kalitesini düşürür. Hâlbuki hayat çok güzel ve bu korkular gereksiz. Bilinçaltımız sonsuz bir deryadır. Doğumdan itibaren 5 algısı ile durmaksızın veri tabanımız olan bilinçaltına bir sürü bilgiyi depolarız. Zihin ise gelen sinyaller doğrultusunda yargılar, tartar, ölçer ve uygular. “Toplum Önünde Konuşma Korkusu” hipno-dinamik telkin CD’leri işte bilinçaltına atılan çeşitli sıkıntılara yol açan bu uyarıların tekrar tekrar yapılan telkinlerle yapısını zayıflatır. Sisimo Gelişim Akademisi’nin uzman kadrosuyla hazırladığı “Toplum Önünde Konuşma Korkusu” hipno-dinamik telkin CD’si ile, kalabalık karşısındaki konuşma korkunuzu atacak ve içinizdeki gerçek hatibi ortaya çıkaracaksınız. Duygu ve düşüncelerinizi, bildiklerinizi rahatlıkla toplum önünde dile getirecek ve hatta bu işi bir süre sonra bir eğlence haline getireceksiniz.


Ürün Özellikleri
Yaşamın en güzel şekli ve hali korkulara veda ettiğimizde başlıyor. Bazen neyin bize tedirginlik hissettirdiğini bilmeden huzursuz yaşıyoruz. Aslında korkacak bir şey yok. Çünkü korku ve kaygılarımız, bilinçaltımızın bize yönlendirdiği mesajlar. Önemli olan bu mesajların farkında olmak ve bu kalıpları temizlemektir. İşte, Sisimo Gelişim Akademisi’nin uzman kadrosuyla hazırladığı “Toplum Önünde Konuşma Korkusu” hipno-dinamik telkin CD’sini kullanmaya başladıktan sonra, toplum önünde konuşma korkularınızın ne kadar yersiz olduğunu, üzerinizdeki yükün ne kadar da hafiflediğini ve her türlü sosyal ortamda cıvıl cıvıl olmaya başladığınızı göreceksiniz. Telkin CD’leri ile hayatın içinde olmaya ne dersiniz?

*

Notlar:
Telkin mp3 formatında mail adresinize gönderilmektedir.
Telkinlerin hazırlanması ve yararları hakkında bilgi almak için lütfen şöyleşimizi okuyunuz!
Telkinler asla tedavi edici bir sağlık ürünü değildir. Kendinizi iyi hissetmeniz ve bilinçaltınızdaki eski olumsuz telkinlerden kurtulmanız için size yardımcı ürünlerdir. Bilinçsiz kullanmayınız!
#TC11

Yorumlar

    Kötü           İyi
Etiketler: Toplum Önünde Konuşma, Telkin Cd, Sisimo