Kapalı Alan Korkusu Kapalı Alan Korkusu

  • 0212 670 34 55

Kapalı Alan Korkusu

Kapalı alanlarda cıvıl cıvıl olma zamanı!
Fobiler insanı mahveder, hayat kalitesini düşürür. Kapalı alan fobisi de bunlardan biri… Bilirsiniz korkunun saçma olduğunu ama beyninize hükmedemezsiniz bir türlü. Belki asansöre binemezsiniz, sinemaya gidemezsiniz, otobüse binemezsiniz… Hâlbuki hayat çok güzel ve bu korkular gereksiz. Bilinçaltımız sonsuz bir deryadır. Doğumdan itibaren 5 algısı ile durmaksızın veri tabanımız olan bilinçaltına bir sürü bilgiyi depolarız. Zihin ise gelen sinyaller doğrultusunda yargılar, tartar, ölçer ve uygular. “Kapalı Alan” hipno-dinamik telkin CD’leri işte bilinçaltına atılan çeşitli sıkıntılara yol açan bu uyarıların tekrar tekrar yapılan telkinlerle yapısını zayıflatır.


Ürün Özellikleri
Yaşamın en güzel şekli ve hali korkulara veda ettiğimizde başlıyor. Bazen neyin bize tedirginlik hissettirdiğini bilmeden huzursuz yaşıyoruz. Aslında korkacak bir şey yok. Çünkü korku ve kaygılarımız, bilinçaltımızın bize yönlendirdiği mesajlar. Önemli olan bu mesajların farkında olmak ve bu kalıpları temizlemektir. İşte, Sisimo Gelişim Akademisi’nin uzman kadrosuyla hazırladığı “Kapalı Alan” hipno-dinamik telkin CD’sini kullanmaya başladıktan sonra, korkularınızın ne kadar yersiz olduğunu, üzerinizdeki yükün ne kadar da hafiflediğini ve her türlü kapalı ortamda cıvıl cıvıl olmaya başladığınızı göreceksiniz. Telkin CD’leri ile hayatın içinde olmaya ne dersiniz?

*

Notlar:
Telkin mp3 formatında mail adresinize gönderilmektedir.
Telkinlerin hazırlanması ve yararları hakkında bilgi almak için lütfen şöyleşimizi okuyunuz!
Telkinler asla tedavi edici bir sağlık ürünü değildir. Kendinizi iyi hissetmeniz ve bilinçaltınızdaki eski olumsuz telkinlerden kurtulmanız için size yardımcı ürünlerdir. Bilinçsiz kullanmayınız!
#TC09

Yorumlar

    Kötü           İyi
Etiketler: Kapalı Alan Korkusu, Telkin Cd, Sisimo