İş Hayatında Başarı İş Hayatında Başarı

  • 0212 670 34 55

İş Hayatında Başarı

Başarılı bir iş hayatı için Sisimo Hipno-dinamik Telkin CD’lerini dinleyin
İşinizde yükselmek istediğiniz ya da daha başarılı olmaya çabaladığınız halde, bunu bir türlü yapamıyor musunuz? “Yarın mutlaka başaracağım!” deyip, rutin düzenin içerisinde kendinizi kaybediyor musunuz? Zaman geçiyor, geç kalmadan bir şeyler yapma zamanı! İş hayatında kişisel ilişkilerden tutun, ast ve üstlerinizle etkin bir iletişim sağlamaya, yüksek özgüven elde etmeye ve yüksek ikna gücüne sahip olmaya kadar birçok maharetiniz olduğunu ama bunun henüz farkında olmadığınızı biliyor muydunuz?


Ürün Özellikleri
Sisimo Gelişim Akademisi’nin uzman kadrosuyla hazırladığı “İş Hayatında Başarı” hipno-dinamik telkin CD’sini kullanmaya başladıktan sonra, üzerinizdeki yükün ne kadar da hafiflediğini ve gizli potansiyellerinizi açığa çıkarmaya başladığınızı göreceksiniz. Telkin CD’leri ile iş hayatının parlayan bir yıldızı olmaya ne dersiniz?

*

Notlar:
Telkin mp3 formatında mail adresinize gönderilmektedir.
Telkinlerin hazırlanması ve yararları hakkında bilgi almak için lütfen şöyleşimizi okuyunuz!
Telkinler asla tedavi edici bir sağlık ürünü değildir. Kendinizi iyi hissetmeniz ve bilinçaltınızdaki eski olumsuz telkinlerden kurtulmanız için size yardımcı ürünlerdir. Bilinçsiz kullanmayınız!
#TC08

Yorumlar

    Kötü           İyi
Etiketler: İş Hayatında Başarı, Telkin Cd, Sisimo