Bedensel Şifa Bedensel Şifa

  • 0212 670 34 55

Bedensel Şifa

Evrenin Şifa Gücünden Yararlanın
“Olmaya devlet cihanda, bir nefes sıhhat gibi” mısrasını bilmeyenimiz yok gibi. Kanuni Sultan Süleyman gibi koca bir hükümdar bile, sağlığı, şifayı, koskoca imparatorluklardan üstün tutmuş. Bedensel şifaya kavuşmak için önce buna dair güçlü bir inancınız olması gerekiyor. Kadim bilgelik sırlarında şifa enerjisine ulaşmanın yolları asırlardır süregelen bir süreçte anlatılmış. Bu sırlar nedir ve şifa için nasıl bir farkındalık oluşturmalıyız? Sisimo Hipnoz Akademisi’nin hazırlamış olduğu “Bedensel Şifa” hipno-dinamik telkin CD’leri, bu soruların cevaplarını bulmada ve şifaya ulaşmada imdadınıza yetişiyor.


Ürün Özellikleri
Hastalıkların birçoğunun nedeninin psikolojik kaynaklı olduğunu söylüyor bilim adamları. İnsanın bir yeri ağrıyorsa, o ağrı için verilecek ilaç, sadece ağrıyı yok edecektir. Ancak ağrıya neden olan asıl şey nedir? Bilinçaltımızda gizlenen hangi olumsuz mesaj, bedenimizin bir bölgesinde ağrı olarak kendini gösteriyor? İşte asıl mesele bu derin kaynağa ulaşmak. Derindeki nedeni bulup çözüm sağlanırsa, o ağrılar vücudu terk eder. Ama ağrı kesici ilaçlar, sadece geçici bir yöntemdir.
Sisimo Gelişim Akademisi’nin uzman kadrosuyla hazırladığı “Bedensel Şifa” hipno-dinamik telkin CD’sini kullanmaya başladıktan sonra vücudunuzda meydana gelen olumlu değişiklikleri hissetmeye başlayacaksınız. Buna içten inanmanız gerek. Telkin CD’lerini düzenli olarak 3 hafta boyunca dinlediğiniz takdirde, bilinçaltınız şekillenmeye başlayacak ve bu sürenin sonunda sorununuzun azaldığını, hissetmeye başlayacaksınız. Ara vermeden devam ettiğinizde sorununuzdan tamamen kurtulduğunuzu göreceksiniz.

*

Notlar:
Telkin mp3 formatında mail adresinize gönderilmektedir.
Telkinlerin hazırlanması ve yararları hakkında bilgi almak için lütfen şöyleşimizi okuyunuz!
Telkinler asla tedavi edici bir sağlık ürünü değildir. Kendinizi iyi hissetmeniz ve bilinçaltınızdaki eski olumsuz telkinlerden kurtulmanız için size yardımcı ürünlerdir. Bilinçsiz kullanmayınız!
#TC06

Yorumlar

    Kötü           İyi
Etiketler: Bedensel Şifa, Telkin Cd, Sisimo