Kilo Kontrolü Kilo Kontrolü

  • 0212 670 34 55

Kilo Kontrolü

Sağlıklı ve zinde bir hayata merhaba deyin!
Sağlıklı beslenmek, kilonuzu kontrol altında tutmak ve fazla kilolarınızı vermek istediğiniz halde değişen hiçbir şey yok mu? Sisimo Hipnoz Akademisi’nin hazırlamış olduğu hipno-dinamik telkin CD’leri, bu konuda imdadınıza yetişiyor.
Öncelikle kilo kontrolünün bir yaşam biçimi olduğunu kabul etmeniz ve buna göre harekete geçmeniz gerekiyor. Ancak bu şekilde kilo almayı önleyebilir ve kilo kontrolü sağlayabilirsiniz. Sisimo Gelişim Akademisi’nin uzman kadrosuyla hazırladığı “Kilo Kontrolü” hipno-dinamik telkin CD’sini kullanmaya başladıktan sonra bu farkındalığa erişecek, fazla kilolarınızı atmaya başlayacak ve hayalinizdeki kiloya ulaşıp onu korumayı başarabileceksiniz.


Ürün Özellikleri

Telkin CD’lerimiz sayesinde:
1. Sağlıklı beslenmeye başlayacaksınız.
2. Fazla kiloları niçin aldığınızı ve bunları nasıl vereceğinizi öğreneceksiniz.
3. Sağlıklı ve zinde bir hayatı yaşam tarzınız haline getireceksiniz.
4. Kilo vermenin, sadece aç kalmakla sağlanmadığını, gerekli enerji-besin dengesini sağlayarak, egzersiz yaparak ve hayattan tat alarak sağlıklı bir vücuda sahip olunduğunun farkındalığına erişeceksiniz.
5. Bedeninizi ve kendinizi sevecek, sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam için ona en güzel özeni göstereceksiniz.

*

Notlar:
Telkin mp3 formatında mail adresinize gönderilmektedir.
Telkinlerin hazırlanması ve yararları hakkında bilgi almak için lütfen şöyleşimizi okuyunuz!
Telkinler asla tedavi edici bir sağlık ürünü değildir. Kendinizi iyi hissetmeniz ve bilinçaltınızdaki eski olumsuz telkinlerden kurtulmanız için size yardımcı ürünlerdir. Bilinçsiz kullanmayınız!
#TC05

Yorumlar

    Kötü           İyi
Etiketler: Kilo Kontrolü, Telkin Cd, Sisimo