Ruh Eşini Bulma Ruh Eşini Bulma

  • 0212 670 34 55

Ruh Eşini Bulma

O bir yerlerde sizi bekliyor…
İyi bir ilişki istediğimiz halde neden mutsuz ilişkileri kendimize çekiyoruz?
Birçok insan “beyaz atlı prens”ini ya da gönlünün sultanını hâlâ bulamadığından yakınır, durur… Aslında bu arayış, bir “ruh eşi” arayışıdır. Ruh eşinizi bulduğunuzda, tıpkı bir çiçeğin toprakla bütünleştiği gibi birlikte yaşarsınız. Çok mu zordur ruh eşinizi bulmak? Aslında çok da zor değildir. Dünyada milyarlarca insan var ve Yaratıcı, size göre birini yeryüzüne muhakkak göndermiştir. Siz ancak bunun farkındalığına eriştiğinizde ruh eşinizi bulmanız kolaylaşır. Sisimo Gelişim Akademisi’nin hazırlamış olduğu hipno-dinamik telkin CD’leri, bu konuda imdadınıza yetişiyor.
Yalnız yaşamanın ya da kalabalıklar içerisinde olup kendini yalnız hissetmenin nedenidir, ruh eşini bulamamak… İnsan, erkek ve dişi olarak yaratılmıştır; birbirine muhtaçtır ve anlamlı bir hayat, ancak bu iki ruhun birbiriyle bütünleşmesiyle şekil bulur. Belki de onu her gün görüyorsunuz ama henüz farkına varamadınız.


Ürün Özellikleri

Sisimo Gelişim Akademisi’nin uzman kadrosuyla hazırladığı “Ruh Eşini Bulma” hipno-dinamik telkin CD’sini kullanmaya başladıktan sonra artık ruh eşinizi bulma yolunda birtakım farkındalıklara adım atacaksınız.
Telkin CD’lerimiz sayesinde:
1. Bir ilişki için daha düzgün düşünmeye başlayacaksınız.
2. Sağlıklı bir ilişki için aradığınız kişiyi bulmanız kolaylaşacak.
3. Olaylara karşı farkındalığınız artacak, hayatınızın aşkını bulma yönünde hızla ilerleyeceksiniz.
4. İçsel özgürlüğe ve daha nicelerine adım atacaksınız.
5. Kendinizle ve hayatla doğru ilişki kuracaksınız; hayat da size doğru insanı getirecek.

*

Notlar:
Telkin mp3 formatında mail adresinize gönderilmektedir.
Telkinlerin hazırlanması ve yararları hakkında bilgi almak için lütfen şöyleşimizi okuyunuz!
Telkinler asla tedavi edici bir sağlık ürünü değildir. Kendinizi iyi hissetmeniz ve bilinçaltınızdaki eski olumsuz telkinlerden kurtulmanız için size yardımcı ürünlerdir. Bilinçsiz kullanmayınız!
#TC04

Yorumlar

    Kötü           İyi
Etiketler: Ruh Eşini Bulma, Telkin Cd, Sisimo