Panik Atak Panik Atak

  • 0212 670 34 55

Panik Atak

Artık Panik Yok!
Sebebini bilemediğiniz bir şekilde korku duygularına kapılıyor musunuz? Sokağa çıkmak, otobüse binmek, alışveriş merkezlerinde dolaşmak, araba sürmek sizin için işkence haline mi geldi? Bir anda kalp krizi geçirecek, boğulacak, bayılacak, ölecek gibi mi hissediyorsunuz kendinizi? Kalbiniz pır pır atıyor ve insanların ortasında yere düşüp kontrolü kaybedeceğinizi mi düşünüyorsunuz?
Panik atak yaşayanlar bilir ancak, bu atakları yaşayarak çaresiz kalmanın ne kadar zor bir durum olduğunu… Ama tüm bunları ömür boyu yaşamak zorunda değilsiniz artık. İsterseniz çok kısa sürede bunlardan kurtulabilirsiniz. Sisimo Gelişim Akademisi’nin uzman kadrosuyla hazırladığı “Panik Atak” hipno-dinamik telkin CD’sini kullanmaya başladıktan sonra oldukça rahatlayacaksınız. Telkin CD’ler sayesinde korkularınıza veda edecek, kendinizi ve hayatı seveceksiniz. Yaşamın en güzel şekli ve hali, korkulara veda ettiğimizde başlıyor. Bazen neyin bize tedirginlik hissettirdiğini bilmeden huzursuz yaşıyoruz. Aslında korkacak bir şey yok. Çünkü korku ve kaygılarımız, bilinçaltımızın bize yönlendirdiği mesajlar. Önemli olan bu mesajların farkında olmak ve bu kalıpları temizlemektir.


Ürün Özellikleri

Telkin CD’lerimiz sayesinde:
1. Gereksiz korkulardan kurtulacaksınız.
2. Sokağa daha rahat çıkacak, kalabalıklara zevkle karışacaksınız.
3. Kalabalık ortamlarda oldukça rahat ve cıvıl cıvıl olacaksınız.
4. Kalbiniz sağlıklı bir şekilde atmaya başlayacak, nefes alışınız düzene girecek, hayatın ne kadar da güzel ve zevkli olduğunun farkına varacaksınız.
5. İçsel özgürlüğe ve daha nicelerine adım atacaksınız.

*

Notlar:
Telkin mp3 formatında mail adresinize gönderilmektedir.
Telkinlerin hazırlanması ve yararları hakkında bilgi almak için lütfen şöyleşimizi okuyunuz!
Telkinler asla tedavi edici bir sağlık ürünü değildir. Kendinizi iyi hissetmeniz ve bilinçaltınızdaki eski olumsuz telkinlerden kurtulmanız için size yardımcı ürünlerdir. Bilinçsiz kullanmayınız!
#TC03

Yorumlar

    Kötü           İyi
Etiketler: Panik Atak, Telkin Cd, Sisimo