Öfke Kontrolü Öfke Kontrolü

  • 0212 670 34 55

Öfke Kontrolü

Öfkesini yenen şampiyon siz olun!
En ufak bir olumsuzlukta sinirlerinize hakim olamıyor musunuz? Birilerinin söylediği şeyler size ters geldiğinde, öfkeniz patlayarak yer yerinden oynuyor mu? Öfkelenmek normaldir, insan olduğumuz için öfkeleniriz; ancak onu kontrol altında tutmak, kendi sağlığımız açısından önemlidir. Sisimo Gelişim Akademisi’nin hazırlamış olduğu hipno-dinamik telkin CD’leri, bu konuda imdadınıza yetişiyor.
Birisiyle tartışırken, öfkeniz dalga dalga kabardığında, etrafı kırıp dökmeye başladığınızda, kontrolden çıkmış vaziyettesinizdir; tıpkı hızla giden ama freni patlayarak kontrolünü kaybeden yük dolu bir kamyon gibi… Nereye çarpacağınız, kime ve kimlere zarar vereceğiz belli değildir. Ama belli olan bir şey vardır ki, kontrolsüz öfke patlamalarının muhakkak zarar vereceği kişi öncelikle sizsiniz.


Ürün Özellikleri

Sisimo Hipnoz Akademisi’nin uzman kadrosuyla hazırladığı “Öfke Kontrolü” hipno-dinamik telkin CD’sini kullanmaya başladıktan sonra öfkenizin dümeninde siz olacaksınız artık! Telkin CD’ler sayesinde öfkelenmeyi normal göreceksiniz ve onu kontrol altına alarak yaşantınızı çok daha güzelleştireceksiniz.
Öfke Kontrolü Telkin CD’lerimiz sayesinde:
1. Öfkenin normal bir duygu olduğunun farkındalığına erişecek ve onu kolaylıkla kontrol edeceksiniz.
2. Kendinize güveneceksiniz ve insanlarla iletişiminiz oldukça rahatlayacak.
3. Hayatınıza ılıman bir iklim özelliği verecek ve daha mutlu olacaksınız.
4. Kendinizin olduğu kadar başkalarının da öfke kontrol mekanizmalarını harekete geçirecek, pozitif bir iletişimle iş, okul, özel ve sosyal hayatınızda başarılara imza atacaksınız.
5. İçsel özgürlüğe ve daha nicelerine adım atacaksınız.

*

Notlar:
Telkin mp3 formatında mail adresinize gönderilmektedir.
Telkinlerin hazırlanması ve yararları hakkında bilgi almak için lütfen şöyleşimizi okuyunuz!
Telkinler asla tedavi edici bir sağlık ürünü değildir. Kendinizi iyi hissetmeniz ve bilinçaltınızdaki eski olumsuz telkinlerden kurtulmanız için size yardımcı ürünlerdir. Bilinçsiz kullanmayınız!
#TC02

Yorumlar

    Kötü           İyi
Etiketler: Öfke Kontrolü, Telkin Cd, Sisimo