Utangaçlığı Yenmek Utangaçlığı Yenmek

  • 0212 670 34 55

Utangaçlığı Yenmek

İçinizdeki özgürlüğe adım atın!
İnsanlar arasında bulunurken, herkesin size baktığını, güldüğünü ve sizinle dalga geçtiğini zannederek yerin dibinde olmayı yeğliyor musunuz? Bir ortamda insanlara bir şeyler söylemek istiyorsunuz ama aklınıza hiçbir kelime gelmiyor, dilinize yansımıyor ve yüzünüz kıpkırmızı bir şekilde, bir şeyler geveleyip duruyor musunuz? Sisimo Gelişim Akademisi’nin hazırlamış olduğu hipno-dinamik telkin CD’leri, bu konuda imdadınıza yetişiyor.
İnsanlar arasında kızarıp, bozararak, utangaç bir şekilde sıkışarak çaresiz kalmanın ne kadar zor bir durum olduğunu ancak bu duyguları yaşayan bilir. Ama tüm bunları ömür boyu yaşamak zorunda değilsiniz artık. İsterseniz çok kısa sürede bunlardan kurtulabilirsiniz. Sisimo Gelişim Akademisi’nin uzman kadrosuyla hazırladığı “Utangaçlığı Yenme” hipno-dinamik telkin CD’sini kullanmaya başladıktan sonra kimin, sizin hakkınızda ne düşündüğü, ne dediği umurunuzda bile olmayacak. Telkin CD’ler sayesinde siz kendinizi seveceksiniz. Bırakın, bundan sonra başkaları, sizin onlar hakkında ne düşündüğünüze önem versin. Siz değerlisiniz ve düşünceleriniz de öyle... Utangaçlığı Yenme Telkin CD’si ile bunun böyle olduğunun farkına varacaksınız.


Ürün Özellikleri

Telkin CD’lerimiz sayesinde:
1. Duygu ve düşüncelerinizi karşı tarafa rahatça ifade edeceksiniz.
2. Kendinize güveneceksiniz ve insanlarla iletişiminiz oldukça rahatlayacak.
3. Kalabalık ortamlarda oldukça rahat ve cıvıl cıvıl olacaksınız.
4. Birisinden bir şey isterken ya da söylerken yüzünüz kızarmayacak.
5. İçsel özgürlüğe ve daha nicelerine adım atacaksınız.

*

Notlar:
Telkin mp3 formatında mail adresinize gönderilmektedir.
Telkinlerin hazırlanması ve yararları hakkında bilgi almak için lütfen şöyleşimizi okuyunuz!
Telkinler asla tedavi edici bir sağlık ürünü değildir. Kendinizi iyi hissetmeniz ve bilinçaltınızdaki eski olumsuz telkinlerden kurtulmanız için size yardımcı ürünlerdir. Bilinçsiz kullanmayınız!
#TC01

Yorumlar

    Kötü           İyi
Etiketler: Utangaçlığı Yenmek, Telkin Cd, Sisimo