Hayat Felsefesi Hayat Felsefesi

  • 0212 670 34 55

Hayat Felsefesi

Bu kitap aslında bir kişisel gelişim komedisidir… Çünkü mizah, zeka işidir ve bundan sebep ona maruz kalan her insanı geliştirir, der Emre TUNCER ve ekler: Kelimeler kendi maceralarına koştu cümle cümle… Noktalama işaretlerine gizlediler anahtarları ki sadece okuyanların zihnindeki kapılar açılsın diye. Bir hazinenin haritasıydı aslında her şey ve hazine mutlu insan beyniydi. Gülmek, eğlenmek sadece bahaneydi…
BİR DOST

"Emre Tuncer, hepimiz adına günlük tutmuş, yaşamdan damıttıklarını cümlelerin köşesine gülücükler ekleyip, soframıza koymuş. Bazen şakaklarına ak düşmüş bir tecrübe sahibi, bazen de yeni yetme, tıfıl bir hayat acemisi tadında, olan bitene dokunuvermiş; hem de kırmadan, dökmeden. Okumakla ilgili sorunları olanlara, Hayat mı Felsefe mi diye soranlara ve dahi "keşke"leri olanlara hararetle tavsiye ederim." 
Cem DAVRAN

"Dünya gezegenine, dünya dışı bir varlık gelse(?) Türkçemizi Emre Tuncer gezdirmeli. Kelimeleriyle beraber yaşayan genç-ustanın aklında dolaşmak hoşunuza gidecektir. Felsefenin hayatına ve hayatın felsefesine hoşgeldiniz." 
Ceyhun YILMAZ

"Emre, asi bir fütürist. Kıvrak bir zeka ile olaylara bakıyor gülerken şaşırıyor, küçük hikaye başlıklarında Bukowski'nin asil serseriliğinin tadını alıyorsunuz. Okunası sayfalar bunlar..." 
Ayşenur YAZICI

“Bazı insanlar vardır. Sürekli hayata çalım atıp gole gitmeye çalışılar.Bence Eme Tuncer, bu taz adamların en benzersiz olanı… Rastladığım ne kadar uçuk proje varsa, bu adamdan çıkıyor. İşin garibi de, ilk etapta uçuk sandığım bu uğraşların, aslında hayatımızın taa içindeki en gerekli dokunuşlar olduğunu sonradan anlıyor olmak. Bu kitap da Emre Tuncer’in, galibiyeti ve finalleri getiren 90+4’ de ki altın golü… Emre bizi yine, bayraklarla ve flamalarla yollara dökecek.”
Cem ARSLAN – Gazoz Ağacı / Best Fm

“Senin kalemin ne kadar kuvvetliymiş lan!”
Serdar GÖKALP
#AK01

Yorumlar

    Kötü           İyi
Etiketler: Hayat Felsefesi, Emre Tuncer, Akis Kitap