Aşktan gayri mevcut aranmaz,
Senden gayri güzel bulunmaz,
Varlıkta senden başkası bilinmez,
Gel gönül, gidelim aşk ellerine.
 
Veysel Karani Hazretleri, yeryüzündeki gelmiş geçmiş en büyük aşk ehli insanlardan biridir. Tüm hayatını Hz. Muhammed aşkını yaşayarak geçirmiştir. Daha Hz. Muhammed (s.a.v.) annesinden doğmadan önce Hz. Muhammed’e (s.a.v.) âşık olmuştur.
Bu eserimizde Veysel Karani Hazretleri’nin aşk yolculuğunu anlatmaya çalıştık. Bu kitap, kalbi Hz. Muhammed’in (s.a.v.) aşkıyla yanıp tutuşan insanlar için vazgeçilmez bir başucu kitabı olacaktır. Eğer kalbiniz Hz. Muhammed aşkını doyasıya yaşamak istiyor ve Veysel Karani Hazretleri’nin gönül yolculuğunu hissetmek istiyorsa, bu kitabı muhakkak okumalısınız Unutmayalım ki en güzel insan Hz. Muhammed’e (s.a.v.) en çok benzeyen ve Hz. Muhammed’e (s.a.v.) en yakın olan kişidir.
Veysel Karani Hazretleri de bu dünyada Hz. Muhammed’e (s.a.v.) en çok benzeyen ve O’na en yakın olan insanların başında gelmektedir. Zatullah’a mazhar olan yüce gönüllü Veysel Karani Hazretleri’ni inşallah bir nebze bu eser ile tanıyacaksınız. Allah, inşallah cümlemizi bu güzel gönüllü insanlara yakın kılıp ve şefaatine nail eylesin.
 

Kitap Özellikleri
ISBN 6055095888
Yayın Tarihi Şubat 2017
Baskı Sayısı 1
Cilt Bilgisi Amerikan Cilt
Kağıt Bilgisi 2. Hamur-Enso
Sayfa Sayısı 208
Kitap Boyutu 13,5 x 21 cm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Aşkın Resulüne Yolculuk Veysel Karani

  • 15,00TL
  • 7,50TL


Benzer Ürünler

Her Şeyi Sende Buldum

Her Şeyi Sende Buldum

Her yüzde sevgiliyi görmek,Her yüzde sevgili anmak, Her yüzde sevgiliyi sevmektir aşk. &nb..

7,25TL 14,50TL

Etiketler: Aşkın Resulüne Yolculuk Veysel Karani, Eren Şanlı, Ahir Zaman